položek
s DPH
  • Zobrazit

Le Nouvel Édito B1 UČ + CD + DVD

Francouzština Jazyk
0199266Kód:
9782278072699EAN:

FRAUS

Výrobce:
Skladem u výrobce, dodací lhůta nejistá
699  / ksBěžně s DPH:
671  / ksCena s DPH:
Ušetříte: 28  / ks (4,0%)
Množství:
ks Hlídat zboží na pokles ceny
Le Nouvel Édito B1 UČ + CD + DVD

Popis: Le Nouvel Édito B1 UČ + CD + DVD

Učebnice vznikla na přání pedagogické veřejnosti, která si oblíbila vydání  Le nouvel édito B2 (pokročilí a dospělí), učitelům ale chyběla učebnice úrovně B1 pro dospívající a dospělé studenty, kteří dosáhli úrovně A2. Pro ně autoři připravili Le Nouvel ÉditoB1 a současně přepracovali původní učebnici vyššího stupně B2 na  Édito B2.

V Le Nouvel Édito B1, zachovali autoři čtyři silné a oceňované oddíly z učebnice B2, které přizpůsobili úrovni B1 a současně obohatilirozšířili o další oddíly.

Organizace obsahu je více segmentovaná. Každá lekce se dělí na 2 ucelené oddíly (Dossier 1, Dossier 2), které tvoří celý pedagogický komplet: práce, ve které se prolínají dovednosti, specifické procvičování mluvnice a bohatší slovní zásoby, stejně jako jejich střídání, ukázky a informace o Francii a Frankofonii a jiné interkulturní aspekty. 

  • široký výběr autentických a aktuálních dokumentů zaměřených i na Frankofonii, které umožní širší cílenou práci se všemi kompetencemi od porozumění a vyjadřování k písemnému projevu
  • důkladná a velmi dobře strukturovaná práce se slovní zásobou
  • rytmizovaný přístup ke gramatice rozdělený na tři etapy, které usnadní zvládání různých gramatických struktur: échauffement (zahřívací část - seznámení se), fonctionnement (pochopení jak to funguje), entraînement  (trénink v procvičování )
  • možnosti vlastních dílen (Ateliers) na závěr každé lekce s možností realizovat úlohy ve skupinách


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Provozovatel: Knihkupectví Daniela, Masarykovo nám. 100, 256 01 Benešov
Telefon: 605 214 340      obchod@knihkupectvidaniela.cz
www.knihkupectvi-daniela.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


JavaScript musí být povolen