položek
s DPH
  • Zobrazit

Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku

čeština Jazyk
0201476Kód:

ANAG

Výrobce:
Připravované nové vydání
1 050  / ksBěžně s DPH:
945  / ks * Cena s DPH:
Ušetříte: 105  / ks (10,0%)
Množství:
ks Hlídat zboží na pokles ceny
Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku

Popis: Zákoník práce a související ustanovení nového občanského zákoníku

Publikace jedinečná svým unikátním pojetím propojujícím pracovní právo s právem občanským reaguje v již čtvrtém (rozšířeném a aktualizovaném) vydání na aktuální poměry v pracovním právu po přijetí nové soukromoprávní kodi?kace. Bude tedy zahrnovat veškeré legislativní změny, které již nabyly účinnosti (zejména v oblasti náhrady škody), a také další změny s předpokládanou účinností v I. čtvrtletí roku 2016.

Usouvztažnění občanského zákoníku a zákoníku práce
Srozumitelný komentář předkládá výklad pracovněprávních norem za současné aplikace obecných ustanovení občanského zákoníku, což se již v souvislosti s přelomovým nálezem Ústavního soudu ukázalo jako nezbytné a po nabytí účinnosti nového občanského zákoníku tato potřeba ještě zesílila. Podrobně jsou rozebrána rovněž související ustanovení zákona o ochraně osobních údajů.

Autorský tým, využití publikace
Autorský tým je složen z předních odborníků na pracovní a občanské právo, kteří se na vzniku obou kodexů legislativně podíleli a touto problematikou se zabývají rovněž při činnosti vzdělávací, publikační, vědecké i při samotné aplikaci práva v praxi. Kniha je určena všem, kteří se zabývají pracovněprávními vztahy a používají pracovněprávní předpisy, například zaměstnavatelům, zaměstnancům, managementu společností, personalistům, mzdovým účetním, osobám profesně aplikujícím právo, studentům právních oborů a mnoha dalším.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

Provozovatel: Knihkupectví Daniela, Masarykovo nám. 100, 256 01 Benešov
Telefon: 605 214 340      obchod@knihkupectvidaniela.cz
www.knihkupectvi-daniela.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


JavaScript musí být povolen